NOTRE
Dalīties

Nozares Jaunumi un
Aktualitātes

Jaunākās tendences digitālajā un satura mārketingā, aktualitātes, noderīgi padomi un viedokļi. Neaizmirstiet pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā!

AKTUĀLI
Turpināt
Ritiniet uz leju
//Blogs

Rezervēta darba vieta Tev

Aicinām darbā WordPress izstrādātāju

Sveiks,Mēs augam kopā ar saviem klientiem, tādēļ šobrīd paplašinām komandu un aicinām darbā WordPress izstrādātāju uz pilnu slodzi. Ko mēs piedāvājam?darba vietu Mārupē, Sīpeles ielā 36 ir autostāvvieta, laba sabiedriskā transporta plūsma pozitīvu un draudzīgu kolektīvu gardu kafiju un uzkodas apmaksātas Treehouse apmācības zināšanu apguvei iespēju nopelnīt atbilstoši paveiktajam darba apjomam iespēj..

Lasīt
  • 0 Comment

Pārdomāta stratēģija, kas sniedz rezultātus

Kā mēs strādājam

Aicinām iepazīties ar procesu, kā noris sadarbība ar mums, lai pārliecinātos, ka ir vērts kļūt par mūsu klientu!   Definējam mērķus un uzdevumus. Noskaidrojam, ko vēlamies sasniegt.Viss sākas ar sarunu. Klātienē, sarakstēs vai telefona sarunā. Mums jānoskaidro viss nepieciešamais par Jūsu zīmolu, projektu, uzņēmumu. Jāizpēta nozare. Kopīgi jānosprauž mērķi, ko vēlamies sasniegt.Izstrādājam plānu un stratēģ..

Lasīt
  • 0 Comment

Kas ir Satura mārketings

Tilts starp klientu un zīmolu

Varētu šķist, ka satura mārketings radies pavisam nesen, taču patiesībā tas ir viens no noteicošajiem faktoriem zīmolvedībā un digitālajā mārketingā jau vairākus gadus.Mūsdienās ar jēdzienu “satura mārketings” tiek definēts teksts un attēli, kas var būt gan rakstītā, gan izteiktā formā, tie var būt statiski vai kustīgi attēli (video), kombinācijā ar tekstu, kas, pareizā kombinācijā, ar pārdomātu stratēģiju, mērķiem un uzdevumie..

Lasīt
  • 0 Comment

Jaunākās ziņas

Instagram

Vēlaties saņemt konsultāciju?

© NOTRE 2018. Visas tiesības aizsargātas.

Blogs
5 (100%) 1 vote
Sazināties
Aizvērt