Skip to main content
ProduktivitāteRīki biznesam

Ietaupi resursus ar Canva

Autors: 08/05/2023October 26th, 2023No Comments

Katra zīmola mērķis ir panākt vienotu un estētisku sociālo mediju noformējumu. Ja darbojies lielākā uzņēmumā, noteikti zini, ka laiku prasa ne tikai dizaina izveidošana, bet arī tā apstiprināšana. Ja darbojies individuāli vai mazā uzņēmumā, tad, iespējams, ka jums patīk eksperimentēt ar dizainu, tādēļ koptēls var veidoties raibs vai pat haotisks.

Ja meklē ātrāku un ērtāku risinājumu, lai izveidotu vienotu un profesionālu noformējumu – mums ir risinājums! Esam elastīgi dizaina veidošanā – tas attiecināms gan uz platformām un metodēm, ko izmantojam, gan uz dizaina uzdevumu specifiku.

Ērti lietojama un saprotama dizaina platforma

Tiešsaistes rīks Canva piedāvā daudz un dažādas funkcijas cilvēkiem, kuri nav profesionāli dizaineri. Tajā ir ērti pārvaldīt savus projektus un dizainus vienuviet, turklāt tiešsaistē – nav nepieciešams visus dizaina failus lejupielādēt un glabāt datorā.

1. Ietaupi, izmantojot neierobežotu skaitu maksas attēlu

Viens no lielākajiem ieguvumiem, ko piedāvā Canva platforma, ir iespēja izmantot viņu foto, video, grafikas elementu un audio krātuvi (ko patiesībā sastāda visas lielākās maksas un bezmaksas multivides bibliotēkas, kā ShutterstockiStockPexels . Canva abonements var izrādīties izdevīgāks par konkrētu bibliotēku maksas plāniem, turklāt nebūs jāraizējas par autortiesībām.

2. Ērti un ātri pielāgo dizainu izmērus

Vēl viens lielisks ieguvums ir ērtā izmēru pielāgošana jebkurām vajadzībām bez lielas piepūles – platforma ir vienkārši saprotama arī iesācējiem. Pielāgojiet vizuāļus dažādiem sociālajiem medijiem, izmantojot vienu un to pašu dizainu.

3. Sadarbības iespējas ar citiem

Ar Canva materiālu var ērti dalīties, nodrošinot piekļuvi vairākiem kolēģiem vai citiem cilvēkiem, kuriem būtu noderīgi redzēt izveidotos dizaina failus. Dalīšanās ir ļoti vienkārša – nosūtiet e-pastu vai linku, kuru var apskatīt no datora un telefona. Canva platforma arī piedāvā iespēju pievienot komentārus, lai būtu vieglāk saprast, ko tieši kolēģis vai partneris vēlas nokomunicēt.

5. Funkcionalitāte

Šī platforma piedāvā dažādas opcijas un rīkus, kas dizaina veidošanu padara ne tikai vienkāršu, bet arī aizraujošu. Ar vienu klikšķi iespējams objektam noņemt fonu, pievienot dizainam animāciju un tamlīdzīgi.

5. Augsta vizuāļu kvalitāte 

Canva piedāvā gatavo materiālu kvalitātes pielāgošanu – iespējams vai nu samazināt failu vai arī to saglabāt ļoti augstā kvalitātē. Rezultātā faili izskatās profesionāli un piemēroti dažādiem sociālo mediju kanāliem vai pat augstas izšķirtspējas drukai.

Personalizēti zīmolu dizaini

Kaut arī Canva ir ļoti ērta lietošanai, svarīgi pieminēt, ka tā neaizstāj advancētākas grafikas dizaina platformas, piemēram, Adobe Illustrator vai Photoshop. Profesionāļi dizaina jomā izmanto šīs relatīvi daudz sarežģītākās platformas, kuras ļauj radīt unikālākus, interesantākus dizainus un dizaina elementus. Tos, savukārt var eksportēt uz Canva platformu, lai uzlabotu esošos dizainus un padarītu tos īpašākus.

Tāpēc, ja vēlies unikālu zīmola dizainu, kas saskan ar tā vizuālo identitāti, vislabāk palīdzēs profesionāls dizainers, kurš ir eksperts grafikas dizaina jomā.

Canva kā noderīgs rīks

Rezumējot, Canva ir lieliska platforma uzņēmumiem, kas vēlas noformēt savus vizuāļus ātri un vienkārši – pašu spēkiem. Ar tās lietotājam draudzīgo interfeisu, piekļuvi plašai fotoattēlu bibliotēkai un iespējai viegli mainīt dizainu un izmērus, Canva palīdz uzņēmumiem ietaupīt laiku un finanšu resursus. Tā piedāvā arī darbošanos komandā. Starp citu, Canva BETA versijā piedāvā arī mākslīgā intelekta risinājumus, bet par to citreiz.

No otras puses, mums ir jāapzinās Canvas ierobežojumi, salīdzinot to ar citām – advancētākām dizaina platformām. Turklāt, ir teiciens, ka labs fotogrāfs uzņems lielisku fotogrāfiju ar jebkuru fotokameru, taču iesācējs nepratīs izmantot vislabāko fotokameru pasaulē. Līdzīgi arī Canva noteikti neaizstāj profesionālu dizaineri, kas investējis resursus zināšanās un darbojies praksē, lai spētu veidot lieliskus dizainus teju jebkurā platformā.

Mūsu aģentūrā Canva izmantojam kā otro dizaina veidošanas rīku aiz Adobe Illustrator. Esam atklājuši, ka tas ir vērtīgs rīks mūsu klientiem, kas paši (vai to darbinieki) vēlas veidot vizuāļus ikdienas komunikācijai sociālajos tīklos. Tādēļ piedāvājam iespēju noformēt pēc pasūtījuma izgatavotu veidņu komplektu jūsu uzņēmuma sociālajiem medijiem. Tas nodrošina, ka jūsu dizaini ir unikāli un pielāgoti jūsu zīmola identitātei, nodrošinot vienotu sociālo mediju vizuālo izskatu. Skati vienu no mūsu projektiem ! Uzticoties mūsu grafikas dizaina speciālistiem, variet būt droši, ka jūsu zīmols izcelsies un pievērsīs uzmanību, kā arī veidos profesionālu vizuālo tēlu.