Skip to main content

Sociālo tīklu mārketings

Sociālo tīklu mārketings

Vai esat gatavs paaugstināt sava zīmola vērtību digitālajā pasaulē? Ja jā- esat īstajā vietā, jo mūsu sociālo mediju mārketinga pakalpojumi sniedz jums visu nepieciešamo, sākot no stratēģijas līdz reāllaika atskaitēm. Neatkarīgi no tā, vai esat jaunizveidots uzņēmums, kura mērķis ir izveidot savu zīmolu no nulles, vai pieredzējis uzņēmums, kas vēlas uzlabot savu digitālo klātbūtni, mēs esam gatavi izmantot visas savas zināšanas, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

Sazināties
Sociālo tīklu stratēģija:

Izveidojiet savu digitālo
veiksmes stāstu

Prezīci definēta stratēģija

Mūsu komanda cieši sadarbosies ar jums, lai izstrādātu pielāgotu plānu, kas atbilst jūsu zīmola identitātei, mērķiem un mērķauditorijai.

Jūsu unikalitāte

Mēs neticam universāliem risinājumiem — katra stratēģija ir rūpīgi pielāgota, lai nodrošinātu maksimālu iesaisti, izaugsmi un ieguldījumu atdevi.

Mērķauditorijas atlase

Īstās auditorijas sasniegšana, nodrošinot, ka katrs ziņojums nonāk to lietotāju ekrānos, kuri, visticamāk, kļūs par lojāliem klientiem.

Satura veidošana

Vai tas būs pievilcīgs vizuālis vai saistošs video- mēs atdzīvinām jūsu zīmola stāstu tā, lai tas rezonē jūsu auditorijai.

Profilu pārvaldība

Mēs uzraugām ienākošās ziņas, komentārus, ātri reaģējam un nodrošinām, lai jūsu zīmols saglabātu pozitīvu un pieejamu tēlu visās platformās.

Reāllaika atskaites

Mēs izmantojam Google Supermetrics Looker Studio, lai sniegtu jums reāllaika, praktiski izmantojamus datu pārskatus. Izmantojiet to savā labā, veicot datos balstītu lēmumu pieņemšanu.

Jūsu uzņēmums var sasniegt nākamo līmeni

Mēs varam veicināt jūsu biznesa attīstību, izveidojot un īstenojot sociālo mediju taktikas, kas patiešām darbojas. Jūsu sociālo mediju konti ir kas vairāk nekā tikai vizītkarte. Tie ir spēcīgi rīki, kas piesaista jūsu auditoriju, veicina izaugsmi un zīmola panākumus.

“Viss sākas ar jūsu lielisko ideju. Mēs parūpēsimies, lai citi par to uzzinātu.”

Sindija KostigovaProjektu vadītāja

Meta

Organiskais saturs, kopienas pārvaldība un reklāma

Linkedin

Organiskais saturs lapām, personīgajam zīmolam, kā arī reklāma

Pinterest

Organiskais saturs biznesa profiliem

TikTok

Video saturs uzņēmumiem

Filtrs

Saturs un dizains

Lasīt vairāk

Reklāmas kampaņas

Lasīt vairāk

UX/UI

Lasīt vairāk

Stratēģija

Lasīt vairāk

Sazinieties ar mums

Vai esat gatavi pārveidot savu klātbūtni sociālajos medijos ar iesaistes, izaugsmes un zīmola lojalitātes spēku? Pievienojieties mums šajā aizraujošajā ceļā, un izveidosim uzņēmuma digitālo tēlu kopā!

Sazināties