Skip to main content

Gūstiet panākumus digitālajā vidē ar ienākošā mārketinga praksēm

Esiet sveicināti vietā, kur stratēģija satiekas ar radošumu.

Mēs neesam tipiskā radošā digitālā aģentūra — mēs esam komanda, kas ģenerē zīmola naratīvus, iedzīvina stratēģijas un attīsta biznesa digitālās klātbūtnes potenciālu ar datos balstītu pieeju.

Mūsu stāsts sākās ar skaidru mērķi: izstrādāt pieeju, kas darbojas un virza rezultātus.

NOTRE koncepts

Stratēģiskā pieeja

Digitālajā pasaulē, kas ir pārpludināta ar informāciju, iespaida radīšanai ir nepieciešams kas vairāk nekā tikai grezna fasāde.

Satura veidošanas prasme

Saturs nav tikai vārdi un vizuālie materiāli; tas veido saikni starp zīmoliem un to auditoriju jēgpilnā veidā.

B2B ekspertīze

No sarežģītiem tehnoloģiju risinājumiem līdz profesionāliem pakalpojumiem - mēs palīdzam virzīt B2B uzņēmumu atpazīstamību digitālajā vidē.

Profesionāļu komanda

Mūsu komanda apvieno pieredzi, zināšanas un prasmes dažādās mārketinga disciplīnās.

NOTRE rezultāti

Mēs smeļamies iedvesmu pilsētas burzmā, kā arī mierīgajā Latvijas dabā, taču mūsu darbavieta pārsniedz fiziskās robežas. Mēs lieliski sastrādājamies no jebkuras vietas pasaulē. Attālums ir tikai detaļa; jūsu sasniegumi ir tie, kas patiešām ir svarīgi.

10+

gadu pieredze

200+

realizēti projekti

Mūsu komanda

Aiz katras veiksmīgas kampaņas ir sertificētu speciālistu komanda, kas darbojas katrs savā specialitātes ietvarā.

Mūsu komanda sastāv no stratēģiem, kas iezīmē ceļu, grafiskajiem dizaineriem, kas iedveš dzīvību idejās, tekstu autoriem, kas veido plūstošus stāstus, SEO ekspertiem, kas nodrošina redzamību tiešsaistē, reklāmu speciālistiem, kas izceļ saturu, analītiķiem, kas atšifrē datus un, protams, projektu vadītājiem, kas visu uztur kārtībā.

Mūsu zināšanu loks neaprobežojas ar zināšanām mārketingā. Mums ir akadēmiskā un profesionālā pieredze politikas, žurnālistikas un uzņēmējdarbības jomās, ļaujot izprast uzņēmējus dažādās nozarēs un radīt tiem piemērotus risinājumus.

P.S. Mums patīk jokot. 🙂

Mūsu darbi

Šī ir mūsu pasaule – kur jūsu veiksmes stāsti kļūst par mūsu darbības virzītājspēku.

Uzņēmums NOTRE izceļas ar individuālu attieksmi pret klientu un daudzpusīgu klienta problēmu risinājumu. Vienmēr tiek saņemti ne tikai digitālā mārketinga pakalpojumi, bet arī labākie risinājumi SMM, SERP un SEO pakalpojumos. Paldies Agrim un viņa komandai par šo pozitīvo daudzgadīgo sadarbības pieredzi, kura turpināsies vēl ilgi.

Jānis KalnietisSIA Arhitekt

MyCalorieBank vajadzībām izvēlējāmies sadarbību ar Notre, pateicoties rekomendācijām, un varu apliecināt, ka aģentūra pilnībā attaisnoja uz sevi liktās cerības. Jauna, radoša un idejām bagāta komanda, kas ne tikai spēj ieteikt, bet arī realizēt šīs idejas.

Armands BundžsMyCalorieBank dibinātājs

Salient has enhanced our user experience and allowed us to move faster than ever and our company is now positioned to scale. We've seen a rediculous growth of 80% in just a few months!

Jack GrahamProject Manager, Coffee Inc

Simply put, Salient is an excellent tool to accelerate growth and save time. We've been very pleased with the results from implementing the platform into our company.

Zak ReidCTO at Envato

Mēs radām- lasi mūsu jaunākos bloga rakstus

Pievienojieties mums šajā ceļā

Neatkarīgi no tā, vai esat startup, kas veido savus komunikācijas pamatus, vai pieredzējis uzņēmums, kas vēlas sasniegt arvien jaunas virsotnes, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums realizēt jūsu digitālā mārketinga ieceres. Izveidosim saturu, kas rezonē, stratēģiju, kas kalpo jūsu izaugsmei, un rezultātus, kas ir nozīmīgi. Iekarosim digitālā mārketinga pasauli kopā!

Sazināties