Skip to main content

Reklāmas kampaņas

Reklāmas kampaņas

Ja vēlaties palielināt palielināt zīmola atpazīstamību, pārdošanas apjomu vai veicināt auditorijas iesaisti, mūsu reklāmas risinājumi būs jums piemēroti. Sākot no reklāmas stratēģijas un lietotāja ceļa izstrādes līdz influenceru piesaistei un reāllaika atskaišu ģenerēšanai – tas viss, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

Sazināties
Maksas reklāmas stratēģija:

Veiciniet sava uzņēmuma attīstību digitālajā pasaulē

Maksas reklāmas stratēģija

Lai gūtu panākumus digitālās reklāmas jomā, ir nepieciešams kas vairāk nekā tikai naudas izmešana platformās. Tam nepieciešama rūpīgi izstrādāta stratēģija.

Satura veidošana

Pārblīvētajā tiešsaistes reklāmu pasaulē piesaistošs saturs būs jūsu slepenais ierocis. Veidosim tādu saturu, kas liek apstāties un pievērst uzmanību.

Uzstādīšana

Reklāmu ieviešana no izveides līdz izvietošanai ir būtisks solis jebkuras reklāmas kampaņas panākumos.

Optimizācija un atskaites

Ar uzstādīšanu vien nekas nebeidzas. Patiesībā tas ir tikai sākums, jo optimizācijas process nodrošina, ka jūsu reklāmas tiek konsekventi pielāgotas maksimālo rezultātu sasniegšanai.

Influenceru mārketings

Influenceri mūsdienās ir tilts starp zīmoliem un to auditoriju. Mēs identificējam ietekmeļus un sadarbojamies ar tiem, kuru vērtības sakrīt ar jūsu zīmola vērtībām.

Ļaujiet klientiem jūs vieglāk atrast

Palieliniet savu klātbūtni tiešsaistē un uzrunājiet plašāku auditoriju, izmantojot dažādas reklāmas kampaņas un taktikas. Tas palīdzēs jūsu potenciālajiem klientiem atrast jūsu produktus vai pakalpojumus vieglāk un ātrāk. Tādā veidā, pateicoties reklāmas vai viedokļu līderu ietekmei, jūs nostiprināsiet sava uzņēmuma tēlu digitālajā vidē.

“Investēt sociālajos tīklos ir bezjēdzīgi, ja neviens jūsu pūliņus neredz.”

Judīte ŽižkuneProjektu vadītāja

Meta

Efektīva reklāma Facebook un Instagram platformās

Linkedin

Dažādas reklāmas stratēģijas specifisku auditoriju sasniegšanai

Google

Plašas reklāmas kampaņu iespējas, tajā skaitā meklēšanas tīkla, baneru un video reklāmas

Bing

Gudra reklāma iespēja, kas pielāgota specifiskām vajadzībām

Filtrs

Saturs un dizains

Lasīt vairāk

UX/UI

Lasīt vairāk

Stratēģija

Lasīt vairāk

Vai esat gatavi pārveidot savu klātbūtni sociālajos medijos ar iesaistes, izaugsmes un zīmola lojalitātes spēku? Pievienojieties mums šajā aizraujošajā ceļā, un izveidosim uzņēmuma digitālo tēlu kopā!

Sazināties