Skip to main content

Stratēģija

Digitālā mārketinga stratēģija

Veiciniet uzņēmuma izaugsmi ar digitālā mārketinga aģentūru, kas lietām pieiet vispirms – stratēģiski!

Efektīvs digitālais mārketings sākas ar labi definētu stratēģiju, kas ietver tirgus izpēti un datu vākšanu. Veicot rūpīgu zīmola pašreizējās digitālās vides analīzi, mēs varam izstrādāt visaptverošu rīcības plānu, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Sazināties
Digitālā mārketinga stratēģija:

Izveidojiet skaidru un konsekventu zīmola tēlu

Atpazīstamība

Ar konsekventu komunikāciju un radošām kampaņām variet palielināt savu atpazīstamību tirgū, padarot savu zīmolu populārāku patērētāju vidū.

Mērķauditorijas atlase

Nosakot mērķauditoriju, jūs varat var izstrādāt savus mārketinga pasākumus tā, lai tie sasniegtu īstos cilvēkus ar pareizo vēstījumu, maksimāli palielinot savu kampaņu ietekmi.

Vienots aktivitāšu kopums

Vienota digitālā ekosistēma nodrošina efektīvu komunikāciju, izmantojot dažādus kanālus un taktikas, kas izstrādātas, balstoties uz loģiskiem apsvērumiem un datiem.

Pozicionēšanās

Izceļot savu unikalitāti un vērtības, stratēģija palīdz atšķirt uzņēmumu no konkurentiem un informē, kāpēc patērētājiem vajadzētu izvēlēties tā piedāvājumu.

Lojalitāte un jaunu klientu piesaiste

Stratēģija ietver taktikas esošo klientu lojalitātes veicināšanai, kā arī jaunu piesaistei, aptverot arvien jaunus tirgus, kas saskan ar vispārējiem uzņēmējdarbības mērķiem.

Rezultātu novērtējums

Nosakot galvenos veikstpējas indikatorus un vecot datu analīzi, jūs varat novērtēt savu mārketinga pasākumu efektivitāti, kā arī identificēt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi.

Kārtība digitālajā komunikācijā - pamats uzņēmuma izaugsmei

Veiciniet sava uzņēmuma attīstību, izmantojot uz rezultātiem orientētu digitālā mārketinga stratēģiju. Mūsu izstrādātā stratēģija iekļauj:

 • digitālās klātbūtnes vispārēju novērtējumu,
 • jūsu uzņēmuma zīmola pozicionējumu digitālajā vidē,
 • mērķauditorijas atlasi,
 • konkurentu izpēti,
 • SVID analīzi,
 • komunikācijas kanālu atlasi,
 • klienta ceļa izveidi,
 • zīmola balss definēšanu,
 • vizuālo vadlīniju definēšanu komunikācijai digitālajos kanālos,
 • reklāmas stratēģiju,
 • stratēģisku plānu definēto mērķu sasniegšanai.

“Galvenais digitālajā mārketingā ir stratēģiska pieeja, kas veido ceļu uz panākumiem, nodrošinot mērķtiecīgu un efektīvu lēmumu pieņemšanu.”

Kristīne NeļubinaProjektu vadītāja

Kādēļ ir vajadzīga stratēģija?

Filtrs

Saturs un dizains

Lasīt vairāk

Reklāmas kampaņas

Lasīt vairāk

UX/UI

Lasīt vairāk

Vai esat gatavi pārveidot savu klātbūtni sociālajos medijos ar iesaistes, izaugsmes un zīmola lojalitātes spēku? Pievienojieties mums šajā aizraujošajā ceļā, un izveidosim uzņēmuma digitālo tēlu kopā!

Sazināties