NOTRE
Dalīties
Ritiniet uz leju
Uz sākumlapu

Barda alus
Alus stāsts Facebookā

Kārtīgs latviešu aldara meistardarbs no izmeklētām sastāvdaļām

DARBI
Turpināt
//Barda Alus

Barda alus Facebook lapas uzturēšana

Kategorija : Sociālie tīkli

Uz attīstību vērsta sadarbība

Sadarbība ar SIA Arhitekt ir pārsteidzoša, radoša un ilgtermiņā saistoša gan klientam, gan mums. Jānis un viņa komanda ir lielisks piemērs kā strādāt un attīstīties.

  • Laiks : 2017 - 2018
  • Klients : Banderi S.IDE SIA
  • Atrašanās vieta : Rīga, Latvija
  • Facebook : Barda Alus
Ieva Jansone-Gala, zīmola pārstāve

“SIA "BANDERI S.IDE" alus ražotne "Barda alus" sadarbojas ar NOTRE no 2017. gada augusta. Līdz šim esam ļoti apmierināti ar savstarpējo komunikāciju un nodrošinātajiem rezultātiem. Saskaroties ar šķēršļiem tiek veidoti gudri un izdomas pilni risinājumi. Ļoti profesionāla pieeja dažādu plānu izpildei un aktīvi tiek ierosinātas jaunas idejas,kas palīdz mums sasniegt mērķus un sapņus, piesaistīt jaunus klientus un sasniegt cilvēkus, ko paši ar saviem spēkiem nebūtu varējuši sasniegt. SIA "Notre" pārstāvji vienmēr ir gatavi izpalīdzēt, visas ierosinātās idejas un plāni tiek realizēti laikā, bez vilcināšanās.”

Facebook lapas uzturēšana

Pārņēmām zīmola Facebook lapu, lai piepildītu to ar regulāru, nozarei atbilstošu un interesantu saturu, tādējādi veidojot Barda alus tēlu digitālajā vidē.

Radošas idejas un cieša sadarbība

Roku rokā strādājot ar klientu, dalāmies pieredzē, veidojam abpusēji saskaņotu plānu, regulāri apmaināmies ar jaunumiem un idejām.

Sekot Facebook

Uzticiet mums savu Facebook lapu!

© NOTRE 2018. Visas tiesības aizsargātas.

Barda Alus
Novērtējiet NOTRE
Sazināties
Aizvērt