NOTRE
Dalīties
Ritiniet uz leju
Uz sākumlapu

4winds.lv
Interneta veikals

Labākās kvalitātes produkti no Lielbritānijas

DARBI
Turpināt
//4winds.lv

4winds.lv mājas lapas izstrāde un sociālie tīkli

Labākās kvalitātes produkti no Lielbritānijas

Ar šādu mērķi uzsākām sadarbību ar interneta veikalu 4winds.lv

Sākotnēji interneta veikals darbojās uz Mozello platformas, taču klients vēlējās vairāk, tādēļ pēc mūsu sarunas vienojāmies, ka uzsāksim aktīvu komunikāciju sociālajos tīklos, kā arī izstrādāsim jaunu, mūsdienīgu un iespējām bagātu mājas lapu uz WordPress platformas.

Šobrīd ir izstrādāta un regulāri tiek papildināta mājas lapa – interneta veikals 4winds.lv, klienta sociālos tīklus apkalpojam joprojām, kā arī ģenerējam jaunas idejas 4winds.lv zīmola attīstībai un izaugsmei digitālajā vidē.

Gundars Nuršajahovs, CEO

Sadarbību ar aģentūru NOTRE es varētu raksturot kā teicamu. Īstu profesionāļu komanda, kura spēj profesionāli izpildīt jebkuru klienta uzdevumu gaumīgi un mūsdienīgi. Uzdotie darbi tiek padarīti nospraustajos termiņos.

Facebook lapas uzturēšana

Veidojam 4winds.lv stāstu Facebook, regulāri informējam par jauniem produktiem, akcijām. Plānojam stratēģiju, rīkojam konkursus un aktivitātes sekotāju piesaistei un uzmanības pievēršanai.

Mājas lapas uzturēšana

Izstrādāto mājas lapu - interneta veikalu - uzturam uz mūsu serveriem, rūpējamies par atjauninājumiem un drošību, rezerves kopijām mākoņserveros, Sniedzam klientam tehnisko atbalstu, konsultējam un dalāmies ar idejām.

Atvērt mājas lapu

Vēlaties izstrādāt interneta veikalu?

© NOTRE 2018. Visas tiesības aizsargātas.

4winds.lv
Novērtējiet NOTRE
Sazināties
Aizvērt