notre

notre - radošu un zinošu ekspertu komanda

notre ir radošu cilvēku kompānija, kas strādā ar mērķi atvieglot mazo un vidējo uzņēmumu ikdienu digitālajā vidē un, strādājot ilgtermiņā, palīdzēt klientam ceļā uz izaugsmi, kopīgi sasniedzot jaunas virsotnes!

Mēs strādājam, lai palīdzētu klientam sasniegt mērķus. Esam kā Jūsu darbinieks, tikai viena darbinieka vietā, strādājot ar mums, Jūs iegūstiet profesionālu cilvēku grupu, kas ir gatavi palīdzēt Jums digitālajā vidē šeit un tagad!

Mēs esam komanda! Katrs notre komandas biedrs ir eksperts savā jomā - mājas lapu izstrādē, grafiskajā dizainā, satura radīšanā vai mārketingā. Kā komanda strādājam kopā ar klientu un sasniedzam rezultātu!

 

radīsim pievienoto vērtību Jūsu projektam

Sveicināti!
Esam gandarīti, ka apmeklējiet šo sadaļu, kurā redzams stāsts par mūsu kompāniju! Aicinām uz tikšanos, lai klātienē izrunātu Jūsu vēlmes un vajadzības, bet mēs varētu prezentēt savas spējas un iespējas!
Sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju un atrastu piemērotāko risinājumu Jūsu projektam, zīmolam vai pasākumam!

Agris Locs

vadītājs, notre

mērķis

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un mārketinga zināšanas radīt risinājumus digitālajā vidē ar augstu kvalitāti un pievienoto vērtību!

vērtības

Uz panākumiem vērsts rezultāts.
Pievienotā vērtība katram projektam, ko veicam.
Ātrums, drošība un funkcionalitāte.
Nestandarta idejas ir izaicinājums.

jūsu jaunā komanda

Agris

Agris

vadītājs

  agris@notre.lv  |    27057686

Kaspars

Kaspars

grafiskais dizaneris

  kaspars@spunde.lv  |    29273563

Aigars

Aigars

wordpress eksperts

  aigars@ps.lv  |    27057686

Sanita

Sanita

Sociālie tīkli

  notre@notre.lv  |    27057686

Līva

Līva

sociālie tīkli

  liva@notre.lv  |    27057686

Guntis

Guntis

fotogrāfs

  notre@notre.lv  |    29273563

Zita

Zita

māksliniece

  zita@zita.lv  |    25937861

Valdis

Valdis

wordpress

  valdis@notre.lv  |    27057686

Artis

Artis

wordpress

  artis@notre.lv  |    27057686

Ivo

Ivo

wordpress, plesk, mākoņi un hostings

  ivo@notre.lv  |    22341036

Šeit varētu būt Tu

Šeit varētu būt Tu

brīva vieta

  notre@notre.lv  |    27057686

mūsu ikdiena

  • WordPress 80%
  • Sociālie tīkli 70%
  • Grafiskais dizains 60%
  • Mārketinga konsultācijas 50%
  • Animācijas un video 40%

nāc strādāt pie mums

ir vakances

WordPress ir Tava sirdslieta? Pārzini sociālos tīklus un spēj radīt saturu ar pievienotu vērtību? Pievienojies mūsu komandai!

sazināties

ieskats notre vēsturē un attīstībā

2012

atvērts

SIA Notre ir 2012.gadā dibināts uzņēmums, kas sākotnēji tika radīts kā tirdzniecības uzņēmums. Lai arī šobrīd notre nodarbojas ar digitālās vides mārketingu, mūsu iemaņas pārdošanā nav zudušas. Gluži pretēji - tās mums palīdz darbā ar klientiem, jo pārzinām mehānismu kā caur mārketingu pārdot vairāk!

2014

sociālie tīkli

Mēs labi zinām, kā jūtas klients, kad meklē sociālo tīklu administratoru saviem biznesa profiliem. Piedāvājums ir plašs, bet cena šķiet par augstu. Jāmaksā virknei lieku personu - art direktoriem, projektu vadītājiem, asistentiem, kopīraiteriem u.tml.
Šis ir iemesls, kādēļ mēs 2014.gadā izveidojām atsevišķu komandu, kas administrē sociālos tīklus, jo nevēlējāmies pārmaksāt par šo pakalpojumu, taču bija nepieciešams, lai saturs būtu radošs un kvalitatīvs.
Mums tas izdevās - savas Facebook biznesa lapas mums sāka uzticēt sadarbības partneri un klienti. Šobrīd jau 3 gadus administrējam vairāk kā 40 sociālo tīklu biznesa profilus dažādiem lielākiem un mazākiem uzņēmumiem un projektiem, tostarp apkalpojam biedrību Latvijas Mājražotāji, kas 2015.gadā no 300 zīmoliem bija devītajā vietā Latvijas ietekmīgāko zīmolu topā.

2015

grafiskais dizains

Sociālo tīklu administrēšanai nepieciešami interesanti attēli un fotostāsti. Šis ir iemesls, kādēļ uzsākām strādāt ar grafisko dizainu, pamazām piedāvājot klientiem un sadarbības partneriem pilnu grafiskā un digitālā dizaina pakalpojumu klāstu, kā arī foto, video un drukas pakalpojumus.
Šobrīd ik dienu maketējam vienkāršus ikdienas darbus - vizītkartes, plakātus, web dizainu, pielāgojam attēlus sociālajiem tīkliem, mājas lapām, drukas darbiem. Mūsu mākslinieki izstrādās Jūsu digitālā tēla identitāti - sākot ar logotipu, beidzot ar dizaina vadlīnijām un stila grāmatu!

2016

wordpress

Pēc klientu pieprasījuma, pieaicinot komandā pasaulē populārākās mājas lapu izstrādes platformas WordPress ekspertus, veidojam un izstrādājam mūsdienīgas, košas mājas lapas, izmantojot jau gatavas dizaina un funkciju sagataves jeb šablonus, kā arī radot pilnīgi individuāla dizaina un funkciju mājas lapas, interneta veikalus un sarežģītas web sistēmas.
Visas mājas lapas, ko esam izveidojuši, apkalpojam joprojām, atvieglojot klientu ikdienu un ievietojot aktuālo informāciju, veicot drošības un tehniskos atjauninājumus. Mājas lapas ir košas, mūsdienīgas un pielāgojas viedierīču ekrāniem un ir draudzīgas Google meklētājam.

2017

animācijas un video

Video un animācijas ieņem arvien svarīgāku lomu digitālajā vidē.
Sociālajos tīklos Facebook un Instagram video ir spēcīgākais rīks kā uzrunāt auditoriju un sasniegt mērķi. Savukārt produkta vai aplikācijas lietošanas prezentācijas un lietotāju apmācības vieds ir tieši video un animācijas.
Šogad notre komandai pievienojas video un animāciju eksperti, kādēļ tagad varam piedāvāt profesionāli veidotas digitālās animācijas un video. Uzrunājoši, paskaidrojoši un uzmanību piesaistoši reklāmas video sociālajiem tīkliem, mājas lapām un biznesa vajadzībām, kā arī video apmācību veidošana un izglītojošu video izstrāde - video ir labākais veids, kā izstāstīt stāstu un gūst par 60% vairāk rezultāta kā attēli vai prezentācijas.

notre
4.7 (93.33%) 6 votes

Pin It on Pinterest